İmpark Eğitim Bilişim, “Eğitim İçin Teknoloji” üreten, araştıran ve geliştiren her biri alanında profesyonel eğitimci personelden oluşmaktadır.

Çalışma alanlarımızın merkezini “Eğitim Teknolojileri” oluşturmaktadır.

Her projemizde geleceğin eğitimde olduğu bilinci ile eğitimin geleceği için çalışıyoruz. Değişen toplum yapısı ve eğitim ihtiyaçlarını öngörmek, yönlendirmek ve çözüm üretmek bizim varlık sebebimizdir.

  • Eğitim Teknolojileri - Yazılım Geliştirme
  • İçerik - Metod Geliştirme
  • Eğitim Danışmanlığı
  • Yönlendirme ve Çözüm Üretme

En İyisi İçin

Yetkinlik

Eğitim teknologları, yazılım uzmanları, görsel ve işitsel tasarımcılar, eğitim danışmanları gibi teknik yeterliliği üst düzeyde olan ve aynı zamanda ilkelerimizi benimsemiş profesyoneller ile çalışan bu sayede bir eğitim projesinde analiz süreçlerinden başlayıp tasarım, geliştirme, uygulama ve değerlendirme süreçlerinin tamamını anahtar teslim projeler hâlinde sunma yeterliliğine sahip bir firmayız. Kendi geliştirdiğimiz platformlar ve ürünler ile eğitim sektörüne yön verebilecek ufuk açıcı çalışmalara imza atmaktayız. Firma olarak teknolojinin içinde bulunduğu her eğitim projesinde son derece başarılı çalışmalar yapabilecek bir deneyime sahibiz.

Gelecek İçin

Hedeflerimiz

Ülke insanının her geçen gün daha donanımlı bireyler olması için eğitimde teknoloji kullanımının yaygınlaşmasını sağlamak ana hedefimizdir. Bu hedefe giden yolda çalıştığımız her projede eğitimin kalitesinden ve gelişiminden taviz vermeden hareket etmeyi ilke edinerek yürürüz.

Projelerimiz

Eğitim İçin Teknoloji

Geliştirdiğimiz platformlar ve ürünler ile eğitim sektörüne yön verebilecek ufuk açıcı çalışmalara imza atmaktayız.

Firma olarak teknolojinin içinde bulunduğu her eğitim projesinde son derece başarılı çalışmalar yapabilecek bir deneyime sahibiz.

0
0

İmpark Organizasyon Şeması

Bizimle iletişime geçin

Birlikte Eğitime Yön Verelim

Başarı için doğru analiz, doğru planlama ve doğru uygulama...