“Eğitim İçin Teknoloji” üretiyor, araştırıyor, geliştiriyoruz.

Çalışma alanlarımızın merkezini “Eğitim Teknolojileri” oluşturmaktadır. Her projemizde geleceğin eğitimde olduğu bilinci ile eğitimin geleceği için çalışıyoruz. Değişen toplum yapısı ve eğitim ihtiyaçlarını öngörmek, yönlendirmek ve çözüm üretmek bizim varlık sebebimizdir.

Yazılım Hizmetleri

Bünyemizde bulundurduğumuz üst düzey profesyoneller ile odağında eğitim bulunan proje bazlı veya ürün bazlı her tür yazılım geliştirme ihtiyacına cevap verebilecek yeterlilik ve deneyime sahibiz.

Başarı için doğru analiz, doğru planlama ve uygulama ile aynı zamanda gerçekçi test ortamlarının gerekliliğine inanır bu süreçlerden geçirerek uygulama geliştiririz. Gerek masaüstü gerekse mobil (iOS, Android) uygulama geliştirme yeterliliğine sahibiz.


İçerik Geliştirme

Geliştirdiğimiz yazılımlar ile paket hizmet olarak yada bağımsız eğitsel içerik geliştirme konusunda sadece Ankara’da değil türkiye de de sayılı firmalar arasındayız. Sanat ekibimiz içerik geliştirme süreçlerinin başından itibaren kurgulayan ve yöneten bir şekilde çalışmaktadır.

Eğitimin ihtiyacını doğru anlayıp ona göre en efektif ürünü geliştirmek temel ilkemizdir. Görsel kirlilik yaratmak için değil görselliği eğitimin hizmetine sunmak için içerik geliştiririz.


Danışmanlık Hizmetleri

Eğitim sektöründe yılların getirdiği deneyimi ihtiyaç duyan herkesle paylaşmak bizim için iş olduğu kadar bir sosyal sorumluluk projesidir. Firma olarak ister yeni kurulmakta olsun isterse faaliyetine devam ediyor olsun eğitim kurumlarının eğitim yapısını konfigüre veya modifiye ederken ihtiyaç duyacakları danışmanlık hizmetini karşılayabilir deneyime sahibiz. Eğitim kurumlarına, kamu eğitim dairelerine,tekil veya sürekli eğitim oluşturan her tür eğitim birimine eğitim yapısını oluşturmak ve eğitim programı geliştirme konusunda hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Eğitim programı geliştirme bir eğitimin başarıya ulaşması konusunda en önemli bileşendir. Programsız veya yanlış oluşturulmuş bir program ile eğitimden istenen verimin elde edilmesi imkansızdır. Eğitim planlaması aşamasında bizimle bir görüşmek size çok faydalı olacaktır.

Bizimle iletişime geçin

Birlikte Eğitime Yön Verelim

Başarı için doğru analiz, doğru planlama ve doğru uygulama...