+90 312 231 2010

İMPark Akıllı Tahta Uygulamaları

impark_tanitim_2019.04.02.png


Geliştirilen kolay yazım ve silme özelliği, optikli test ekranları, soru çözüm videolarına erişim, etkileşimler, animasyon, simülasyonlar vb. birçok özelliği ile öğretmenler artık İMPark akıllı tahta uygulaması ile çok rahat edecekler.

Öğretmenleriniz İMPark akıllı tahta uygulaması ile ünitelerle ilişkili otomatik tanımlanmış okul+ butonunu kullanarak yüzlerce animasyon ve simülasyona kolayca ve ücretsiz erişim sağlayabilirler.

Birden fazla kitabınızı birleştirip set kitap haline getirmeniz sadece birkaç dakika. SetBookMaker ile kitaplarınız artık tek ekranda kolay erişimli ve hızlı geçişli olabilir. SetBookMaker set kitaplar artık çok kolay.

Farklı türde birçok etkinlik üretmek artık çok hızlı ve çok kolay. Birçok etkinliği istediğiniz şablonda üretip akıllı tahtalarınıza kolayca ekleyebilirsiniz. İsterseniz farklı akıllı tahta uygulamalarına da gömebileceğiniz evrensel formatta çıktılar alabilirsiniz. InteractionMakerı çok seveceksiniz.

Öğretmenler artık test okutma işlemlerini kolayca yapabilirler. Sınıftaki tüm öğrencileri için hızlı okuma ve notları listeleme yapabilirler. Diğer sınavlarda yaptıkları test notlarına erişebilir, öğrenci gelişimlerini takip edebilirler. Farklı sınıflar ve farklı dersler için kolay kullanım ile artık sınav değerlendirme ve not takibi Öğretmen Mobilden çok rahat.


  Yayın Tarihi 02.04.2019