İMPARK MOBİL UYGULAMALAR

GİZLİLİK POLİTİKASI, KULLANIM KOŞULLARI ve KİŞİSEL VERİLER

Son Güncelleme: 16 Ağustos 2018


Sözleşmede İmpark ifadesi İM PARK BİLİŞİM ELEKTRONİK BASIN YAYIN VE REK. EGT. LTD. ŞTİ.  firmasını ifade etmektedir.Kullanıcı ifadesi mobil uygulama indirip kullanan kişileri ifade etmektedir.

Google Play Store ve App Store haricindeki platform ve uygulamalar üzerinden indirilen uygulamalar İmpark sorumluluğunda değildir.

İşbu Gizlilik Politikası, İmpark ‘a ait  Öğrenci dijital, Öğretmen, mobil kütüphane uygulamalarına erişim sağlayacak kişilerin (Kullanıcıların) Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası İmpark ’ın Mobil Uygulama kapsamındaki hizmetlerden kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve işlenmesine ilişkin hükümleri içermektedir. İmpark iş bu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Mobil Uygulamasında yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. İmpark’ın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Mobil Uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Kullanıcıların Mobil Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması yeterli olacaktır.

1.   Bilgilerin Kullanılması

Uygulamalarda yer alan eposta,telefon,il, ilçe okul bilgileri üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.

İmpark gerekli güvenlik önlemlerini alır. Bunun dışında herhangi bir şekilde bilgilerinizin üçüncü kişilerin eline geçmesi halinde İmpark bu durumdan sorumlu tutulamaz.

2. Kullanıcı İzinleri

Uygulamanın özelliklerinin cihaz ile uyumlu çalışabilmesi için Kullanıcı tarafından onaylanması gereken izinlerdir

3. Kamera İzni

Camera izni uygulamanın işlevi gereği sadece Qr ve optik form okuma amaçlı kullanılmaktadır.

4. Depolama İzni

Bu izin cihazın belleğinde uygulama içerisinde kullanılan ikonların ve uygulamaya ait bazı dosyaların saklanmasına olanak verir.

 5. Marka ve Telif Hakkı

İmpark adına kayıtlı mobil uygulamaların ve diğer kayıtlı marka ve eserlerin (Mobil Uygulamanın; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm elemanlarının) izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller,  556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca Kullanıcı'nın sorumluluğuna yol açar. Kullanıcılar, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmekle impark Marka ve Logosu'nun kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kullanıcı'ların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, İmpark bu durumun düzeltilmesini Kullanıcı'dan talep edebileceği gibi dilerse Kullanıcı'ya önceden haber vermeksizin Kullanıcı'nın üyeliğini geçici veya kalıcı olarak iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir.

6. Hizmet ve Gizlilik Koşulları

İmpark Mobil Uygulamalarda yer alacak ürün ve hizmetlerle ilgili olarak bilgilerin güncelliği ile ilgili garanti vermemektedir. Mobil Uygulamalarda yer alan bilgilerde önceden bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapma hakkına haizdir.

7. İletişim

Sistemimizle ilgili istek ve şikayetleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

 0312 231 20 10     [email protected]